Blackfire

Sponzoři a jejich příspěvky

Blackfire

Příspěvekod František Horálek » 12 čer 2009 18:44

Firma Blackfire přislíbila darovat do turnaje dvě nebo tři hry. Stoprocentně to prý bude Kuba, jako další adepti jsou tu pak Smallworld a Battlestar Galactica. Jeden větší skvost, než druhý. A druhý než třetí. Konečně pak i třetí než první. Doufám, že to klapne!

Firma z minulosti známá spíše "jen" podporou/prodejem karetních her MtG apod. se vyšvihla na velkého hráče, který nabízí většinou špičkové a výpravné hry, ale i další sortiment. Začali vydávat i české verze zahraničních her. Podporují hráčskou komunitu!
Uživatelský avatar
František Horálek
 
Příspěvky: 2312
Registrován: 28 črc 2008 17:31
Bude Osadníkem: oba týdny

Re: Blackfire

Příspěvekod František Horálek » 12 črc 2009 22:09

Přiklepnuto, potvrzeno. Blackfire do turnaje věnuje hry Kuba a Smallworld!

Navíc, jestli Vám mohu radit, letos po žních si nechte stranou dostatek slámy. Budete ji potřebovat na polštáře, které jste doteď vycpávali těžce vydělanými a uškudlenými bankovkami.
A co bude s těmi penězi? Tutově je utratíte. Humánně, nebojte. Blackfire totiž všem Osadníkům nabídne slevu 20 % na všechny deskové hry, a to s platností do konce roku 2009! Podrobnosti se dozvíte v Maďarsku.
Uživatelský avatar
František Horálek
 
Příspěvky: 2312
Registrován: 28 črc 2008 17:31
Bude Osadníkem: oba týdny

Re: Blackfire

Příspěvekod Adam Hasák » 16 srp 2009 13:51

Fando napiš pls jak to bude s bonusem pro Blackfire - hodně mě láká Smallworld a jelikož jsem ho nevyhrál v turnaji, nezbývá mi než ho nabýt legální cestou.....jako druhou alternatovu nabízím šťastnému výherci Miloši Dubskému výměnu za mnou vyhranou hru "Ty krávo!!!" Nabídku prosím do pošty :)
Uživatelský avatar
Adam Hasák
 
Příspěvky: 248
Registrován: 28 črc 2008 21:17
Bydliště: Praha 10, Český Těšín
Bude Osadníkem: 1. týden

Re: Blackfire

Příspěvekod František Horálek » 16 srp 2009 16:21

Slevový kupón
Každý, kdo uvede při objednávce u Blackfire uvede do poznámky heslo "UHRY2009" (bez uvozovek), dostane slevu 20 %!
Sleva platí do konce roku 2009.
Uživatelský avatar
František Horálek
 
Příspěvky: 2312
Registrován: 28 črc 2008 17:31
Bude Osadníkem: oba týdny


Zpět na Sponzoři

cron